Главная Мода Новости мода в Украине Феєрія краси та розуму «Перша Леді»

Феєрія краси та розуму «Перша Леді»

Wednesday, 18 May 2011 17:05

Перша ЛедіКажуть, що якщо жінка красива – то не дуже розумна, і навпаки… Спробуємо довести, що це абсолютно не так. Вже зовсім скоро у Києві, 4 червня 2011р., о 18.30, у Національному академічному театрі оперети відбудеться феєричне шоу, в якому візьмуть участь 14 красунь - чарівних студенток із усієї України.

Конкурси краси не є рідкістю у наш час, але загальнонаціональний конкурс краси «Перша Леді» єдиний у своєму роді. Це унікальний благодійний проект, який стартував у 2006 році в рамках легендарної Міжнародної програми «Студентська республіка».

Даний проект вже давно перейшов рамки традиційних конкурсів краси. З кожним роком проект розширював рамки та географію своєї діяльності. Вперше у 2008 році в конкурсі взяли участь іноземні учасниці.

 

Дуже важливо, що кожна з учасниць вже пройшла кілька етапів відбору: від перемоги на регіональному конкурсі краси «Перша Леді» (відбулися в усіх регіонах України), підготовки дівчатами соціальних проектів, їх захисту, залучення прибічників під час інтернет- і sms-голосувань до проходження через горнило півфіналу конкурсу.

Одним з головних завдань конкурсу є благодійна діяльність – тому кожна з учасниць реалізувала власний соціальний проект: для дітей із соціально–незахищених верств населення, дітей із різними вадами здоров'я, соціальних сиріт, людей похилого віку тощо. Про реальні підсумки цих проектів прозвітує кожна конкурсантка.

Основною метою організаторів конкурсу є не лише оголошення звання найгарнішої студентки України, а й сприяння забезпеченню переможниці подальшого особистісного і професійного розвитку. Саме тому кредо конкурсу в тому, що це конкурс не лише зовнішності, а конкурс краси особистості.

Переможниця фіналу конкурсу буде рекомендована до участі у міжнародному конкурсі краси «Lady International» у місті Батумі (Грузія).

Яскраве шоу фінального етапу конкурсу "Перша Леді” у Києві стане гарним подарунком для жителів столиці: прекрасні ведучі, захоплююча драматургія свята, в програмі передбачені виступи молодих «зірок», а захід відвідають знамениті політики, представники fashion-індустрії та ін., з якими буде змога поспілкуватися.

За довідками з питань медіа, партнерства та брендінгу звертайтеся до бренд-менеджера Крістіни Жулай: (097)9252767, brand-manager@studrespublika.com

Конкурс краси особистості Перша Леді ”!

***

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за підтримки ГО «Світ ділових людей» і Українського фонду миру
Сприяння: Київська міська державна адміністрація
Партнери: мережа ювелірних салонів «Абрикос», таксі "Maxim", “Linae 12”, I-SPA-Інтерконтиненталь, годинники "Edelweiss", квітковий магазин “Стрекоза”, ISIC, Magicfoto, мережа магазинів "Рай аксесуарів", Всеукраїнська незалежна профспілка працівників модельного бізнесу
Одяг від дизайнерів: Олег Cкирда, Nai Lu-na by Anastasia Ivanova, "Лінія К2", весільний салон “Madonna”, Karpishina

Інформаційна підтримка: всеукраїнський щотижневик «7я», журнал Loaded, ex.ua, “Украинская баннерная сеть”, газета “Молодь України”, Hotmode

 

Автор:  Прес-служба Студреспубліки


загрузка...
 
ТЕНДЕНЦИИ МОДЫ
Модные дизайнерские сумки 2013
Да, мы знаем, что бо…
подробнее>>
НОВОСТИ

Модные шляпы

Royal Ascot, демонстрируют тенденции в в…
подробнее>>

Лучшие гели для бровей

Эндокринология – это раздел медицины, ко…
подробнее>>

Обновление гардероба будущего сезона

Каждую девушку интересует вопрос, как по…
подробнее>>
МОДНАЯ ОДЕЖДА И ОБУВЬ
ПОКАЗЫ МОДЫ 2009-2012

показать
ВОПРОСЫ К СТИЛИСТУ
Вопросы стилисту
Макияж вопросы к парикмахеру тело общие вопросы

6, 78, 9, 10, 11, 12, 13

ЛУЧШЕЕ ПЛАТЬЕ НЕДЕЛИ

Лучшее платье недели 21.06.2013

На премьере фильма Эффект колибри в Лондоне, Рози …
подробнее>>
Bosonojki Tufli Krossovki Kedy Baletki Sandalii Mokasiny Botilony Sapogi Botinki Slantsy Sabo Dutiki Lunohody